Категорії
Асоціація

Використання Google Calendar

Доброго дня, шановні колеги.

Через ріст інтересу до електронного навчання наші викладачі вимушені адаптуватися. Тому вони використовують додаток Google Calendar, за допомогою якого простіше відстежити всі важливі життєві події – дні народження, збори, наради і конференції, спортивні заходи, розклад занять – усе в одному місці. За допомогою календаря Google можна легко призначати заходи й розсилати запрошення, надавати до них доступ колегам і студентам (чи зберігати тільки для особистого використання), а також знаходити заходи, що цікавлять Вас, у Інтернеті. Календар Google допомагає упорядкувати справи. 

Для початку заходимо в корпоративний обліковий запис (на електронну пошту @uzhnu.edu.ua);

В панелі інструментів (додатків) можeмо знайти календар

Календар уміє відправляти нагадування про події через e-mail і Push notifications. Зручна функція – автоматичне синхронізація листів вашого e-mail, що містять такі рядки в тілі листа, як розклад. Паралельно можна створювати кі­лька календарів, а також автоматично помічати офіційні свята. Одна з клю­чо­вих переваг – можливість спільного використання календаря. Його можна зро­би­ти видимим для обраних користувачів, що дозволяє планувати спільні зу­стрі­чі.

Планування подій

 Для створення події вам потрібно:

  1. Клікнути на дату вашої події
  2. Нажати на кнопку зліва “Створити”

Після чого ви можете назвати вашу подію, вибрати час або змінити дату, вибрати тип події: подія, не на місці, нагадування, завдання і т.д.

Ви можете додати гостей до вашої події, створити конференцію в Google Meet, додати кімнату або місцезнаходження, додати опис або вкласти файли. В кінці ви можете персоналізувати вашу подію(настроїти час нагадування, колір, приватність).

Створення нагадувань

Для створення нагадування вам потрібно:

  1. Клікнути на дату нагадування яке ви хочете створити.
  2. Нажати на кнопку ліворуч “Створити”.
  3. Вибрати в новому вікні “Нагадування”

Після чого ви можете персоналізувати його: дати назву, вибрати час, або нажати на флажок “увесь день”, та повторювати його або ні.

Примітка. Нагадування, створені в Google Keep, також відображаються в календарі.

Створені вами події та нагадування будуть відображатись в календарі таким чином:

Також ви можете персоналізувати свій календар, вибравши в списках “Мої календарі” та “Інші календарі” що вам потрібно побачити.

Створення календаря

Також ви можете створити календар та настроїти спільний доступ до нього. Для цього вам потрібно в головному меню ліворуч клікнути на “+” праворуч від напису “Інші календарі”. Після чого клікнути на “Створити новий календар” Давши йому назву та опис, він буде відображатись в списку “Мої календарі”.

Також ви можете підписатись на чійись календар, вибравши в списку “підписатись на календар”, та ввести електронну адресу людини, на яку ви хочете підписатись.

Після чого в вашому календарі будуть відображатись події календаря людини на яку ви підписались. Також ви можете підписатись на календарі свят, т.д.

Спільний доступ

Для налаштування спільного доступу до вашого календаря вам потрібно справа від нього клікнути на три крапки, після чого вибрати “Налаштування та доступ”. 

Після чого в спеціальному меню ви зможете налаштувати календар, права доступу, спільне використання, сповіщення, інтеграції, експортувати його, та видалити.

Використання Календаря на Android\IOS

Також ви можете завантажити Google Календар на ваш Android\IOS смартфон, та синхронізувати по вашій електронній адресі.

Залишити відповідь